2012 - Skeeleren
1e plaats 24u van Le Mans met team Powerslide
1e plaats marathon A-rijders Utrecht
BELGISCH KAMPIOEN MARATHON te Mechelen.
1e plaats op 500 en 5000m Provinciaal Kampioenschap Ertvelde
2011 - Skeeleren
5e plaats KPN Inline Cup Biddinghuizen
2010 - 2011 - Schaatsen
2010 - Skeeleren
Overwinning en wereldrecord 24u van Le mans met team Powerslide
7e plaats KPN Inline Cup Yerseke
9e plaats Ronde van Eemdijk
9e plaats KPN Inline Cup Vorden
14e plaats KPN Inline Cup Almere
2009 - 2010 - Schaatsen
2009 - Skeeleren
19e plaats World on Wheels Utrecht
12e plaats Sneek
16e plaats World on Wheels Rijssen
2008 - 2009 - Schaatsen
BELGISCH KAMPIOEN OP NATUURIJS
1e plaats regiomarathon Geleen
1e plaats regiomarathon Eindhoven
1e plaats regiomarathon Breda
Brons op BK Allround (met ook brons op 1500m, 3000m, 5000m)
4e plaats marathon Breda (eerste C1)
2008 - Skeeleren
2e plaats World on Wheels Beilen
3e plaats World On Wheels Julianadorp
3e plaats Holland Inline Cup Lisse
2007
Sabat (=snowboard) jaartje
2006
3e plaats landelijke wedstrijd Hoegaarden
9e plaats BK marathon
Promotie naar de A-rijders. Geen ereplaatsen in Nederland.
2005
3e plaats World on Wheels Brakel
3e plaats World on Wheels Vorden
3e plaats in de klassieker "Bartlehiemtocht" in Hallum
3e plaats in eindklassement Beloftencompetitie
4e plaats World on Wheels Almere
2004
1e plaats 300 m tijdrijden Skatefestival Amsterdam
2e plaats 10 km Skatefestival Amsterdam
2e plaats eindklassement Skatefestival Amsterdam
Groot deel van het seizoen out wegens klierkoorts.
2003
1e plaats in de klassieker "Klim van Steenwijk"
1e plaats in de reeksen en de finale Oostburg on Wheels
3e plaats BK ploegkoers samen met Frank Fiers
3e plaats criterium World on Wheels 't Veld
3e plaats in de klassieker "Omloop van Vinkenbuurt"
5e plaats BK marathon
Voor 2003
Voor 2003 heb ik vooral regionale wedstrijden meegedaan en enkele C-wedstrijden in Nederland. Ik trainde toen ook nog niet echt gericht maar wist toch enkele mooie resultaten te behalen.
1e plaats landelijke C-marathon in de jaarbeurs te Utrecht.
1e plaats Beukenhof kermis Sint-Laureins (2x)
1e plaats Vake kermis
1e plaats reeksen Oostburg on Wheels
2e plaats wedstrijd Malle Malefeesten
2e plaats criterium Oostburg on Wheels
2e plaats tijdrit Oostburg